Begónie

Begónie plnokvětá červená - Begónie převislá - Begonia pendula - cibuloviny - 2 ks

2840062

Nové

Begónie plnokvětá červená je plnokvětá odrůda,  dosahující výšky až 15 cm, vhodná k pěstování v truhlíku či na záhonku. Jedná se o převislou odrůdu

Bwgónie jsou velice vděčné. Téměř bez práce nám pokvetou od června až do prvních mrazů. Begónie doporučujeme pěstovat na stinném stanovišti. 

Více informací

49 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem
 
Návod

výsadba: před samotnou výsadbou cibulky namočit na pár hodin do vody; pěstování: udržování vlhkosti substrátu, zalévání pouze odraženou vodu, odstraňování odkvetlé a zavadající části k podpoře vývinu poupat a zamezení chorob rostliny, pravidelné přihnojování od jara do podzimu 1x 7-14 dnů; přesazování: jarní měsíce nebo po odkvetení, před přesazováním  nechat rostliny mírně zavadnout, aby nebyly křehké; substrát: kyprý, humózní s pH okolo 6, příp. hotové substráty

 
Detailní informace
Výška:25 - 45 cm
Doba květu:Červen, Červenec, Srpen, Září, Říjen
Barva květu:Červená
Výsev / výsadba:Březen, Únor, Duben
Typ begóniePřevislé
 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

 
Jak na přezimování?

Jak na přezimování begónii?

V září omezíme zálivku, aby se hlízy postupně zatáhly a byly připraveny na úschovu. Po proschnutí hlízy důkladně prohlédneme, ty zdravé oddělíme od těch s různými fleky či jinými vadami. 

Poté cibulky můžeme buď zabalit do novin a dát do papírové krabice a poté uložit např. do suché garáže či sklepa, kde teplota nepřesahuje 15 stupňů. 

Druhou možností je hlízy vložit do suché rašeliny a očky nahoru. 

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu