Čaje - sypané, bylinky

Novinka

Dobromysl obecná - Origanum vulgare - nať - 100 g

4000527

Nové

Dobromysl neboli oregáno je lahodná bylinka pocházející z oblasti Středomoří. Dnes se tato bylinka používá zejména při vaření, ale díky svým léčivým účinkům se využívá i v tradiční medicíně. 

Jak již název napovídá, má tato léčivka pozitivní vliv na psychiku člověka. Podporuje také kvalitní spánek. Udržuje správnou hladinu krevního tlaku, podporu srdeční činnost a je vhodná při zánětech dýchacích cest.

Více informací

86 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Návod na přípravu: 

Dvě čajové lžičky zalité 250 ml vroucí vody ponecháme 15 min louhovat. Pijeme vždy čerstvé 1–2x denně.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších pozitivních účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

 
Detailní informace
VýrobceSalvia Paradise
Druh obsahuListy
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

27 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu