Čaje - sypané, bylinky

Novinka

Echinacea - Echinacea purpurea - mletý kořen - 100 g

4000528

Nové

Echinacea je oblíbená trvalka, která je často pěstována na zahrádkách jako okrasná rostlina. Její původ bychom mohli nalézt v Severní Americe, kde ji pro její léčivé účinky s oblibou využívaly indiánské kmeny. 

Echinacea neboli také třapatka podporuje imunitní systém a zvyšuje obranyschopnost organismu. Má vliv na funkci močových cest i dýchacího systému. Je využívána jako prevence nachlazení na podzim či v zimním období.

Více informací

138 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Návod na přípravu: 

Jednu čajovou lžičku rozmíchejte ve vodě a vypijte. Užívejte 2x denně.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších pozitivních účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

 
Detailní informace
VýrobceSalvia Paradise
Druh obsahuListy
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

27 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu