Exotické okrasné

Antigonon mexický - Antigonon Leptopus - semena - 4 ks

1003564

Nové

Latinský název: Antigonon Leptopus

Rostlina Antigonon mexický pochází opravdu z Mexika, kde dorůstá do výšky až dvanácti metrů. Jedná se o pnoucí šplhavý polokeř s hlíznatými kořeny. Rostlina se u nás pěstuje jako pokojová rostlina, jelikož nesnese mráz.

Více informací

46 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

Semínka nejprve namočíme na 24 hodin do teplé vody a poté jsou připraveny na výsev. Jako vhodný substrát se jeví rašelinový substrát pro pokojové rostliny.

Rostlina se vyznačuje listy s žilkami a květy růžové, někdy i bílé barvy. Květy vyrůstají v hroznech nebo v latách, jejichž špičky jsou přeměněny v úponky.

Antigonon roste velmi rychle, jeho plodem je hnědý oříšek. Použití: V Thajsku se mladé listy rostliny obalují ve strouhance a jedí smažené. Kořenové hlízy jsou bohaté na škrob a jsou jedlé.

 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontakní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu