Exotické okrasné

Taka velkokvětá - Tacca chantrieri - semena taky - 3 ks

1000731

Nové

Netopýří rostlina s latinským názvem Tacca chantrieri je vskutku nevšední rostlina se zajímavými kvítky. U nás se pěstuje jako pokojovka. Taka kvete odstíny od černé, přes fialovou až hnědou barvu. Rostlině se řká netopýří rostlina, jelikož její květy připomínají právě netopýra. Pěstování taky je náročnější. 

Více informací

51 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

výsev: do zavařovací sklenice položíme několik špejlí- vytvoříme rošt. Vložíme několik papírových kapesníků, namočíme je. Na povrch kapesníku vysejeme semínka a dále přikryjeme vrstvou dalších. Celou sklenici zakryjeme potravinářskou fólii s dírkami. hloubka výsevu:1 -2 cm stanoviště: okenní parapet s pokojovou teplotou, slunečné stanoviště substrát: porézní směs s přídavkem kůry doba klíčení: 2 - 11 měsíců

 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontakní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu