Exotické okrasné

Ohňový strom - Delonix královská - Delonix - semena - 6 ks

1001102

Nové

Ohňový strom neboli Delonix královská je krásná tropická rostlina pocházející z ostrova Madagaskar. Mnoho z nás ani neví, jak jednoduše jde pěstovat u nás jako pokojová rostlina. Udělejme si z našeho okenní parapetu lehký "výlet" do exotiky.

Více informací

53 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Proč se mu říká Ohňový strom? Je to díky jeho mimořádně otevřeným květům, které jsou široké až 15 cm.

Delonix je těmi to šarlatově rudými květy doslova zaplaven. Proto, v době jeho květu vypadá, jako by hořel - z toho je odvozen jeho název.

Semena se dají vysévat během celého roku. Doporučujeme, semínka zasít co nejdříve jak k Vám dorazí. Nejdéle však 6 týdnů od koupě. Nejdříve musíme obal semínka s pilníkem či šmirglovacím papírem trochu narušit. Potom semínka opláchneme v teplé vodě - použijte prosím tu nejteplejší, která Vám teče z kohoutku. A poté semena dáme do velmi teplé vody na dva dny. Substrát zvolíme buď pro pokojové rostliny nebo sadbovací tablety. Nezapomeneme substrát smíchat s dobrou drenáží, můžeme použít perlit. Semínka zasadíme do substrátu 1 až 2 cm hluboko. Nádobu se semeny umístíme na slunečné místo s teplotou mezi 24° und 28° C. Klíčení trvá pár týdnů.

 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontakní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu