Keříčková rajčata

Rajče Tiny Tim - Lycopersicon lycopersicum - semena - 7 ks

1003552

Nové

Rajče Tiny tim patří mezi rané zakrslé odrůdy keříčkových rajčat, které byly speciálně vyšlechtěné k pěstování v truhlících či menších nádobách. Tyto rostliny, málo náročné na prostor, získávají poslední dobou na velké oblíbenosti.

I přes drobný vzrůst rostliny, který se pohybuje okolo 30 cm, Vás jistě překvapí velká úrodnost plodů. Ty jsou krásně červené, chutné a sladké. Jejich hmotnost je asi 15 – 30 g. Hodí se především k přímé konzumaci a do studené kuchyně.

Doba zrání je okolo 45 dní.

Více informací

32 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem
 
Návod

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1 – 2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výška:20 - 50 cm
Výsev / výsadba:Únor, Duben, Březen
OdrůdyKeříčkové
Barva odrůdyČervená
 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

20 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu