Kořenové zeleniny

Vodnice kulatá červenobílá - Brassica rapa L. - semena - 350 ks

1003411

Nové

Vodnice kulatá je hybridní odrůda vodnice asijského typu. Využívá se v kuchyni k přípravě jak studených, tak i teplých pokrmů.

Tato vynikající zelenina je tvořena až z 90 % vodou, dále obsahuje velké množství vlákniny, vitamínů, a zároveň minimum kalorií. Je tedy velice vhodná při redukčních dietách. Kromě toho Vás v létě výborně osvěží.

Vodnice má antibakteriální a močopudné účinky.

Více informací

22 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Vodnice se pěstuje vždy z přímého výsevu. Můžete ji vysévat již od března do hloubky 2 cm. Vyhovuje jí nejlépe teplota 12 – 20 °C, ale klíčí už při teplotě 5 °C. Snese i mírné mrazy. Vysévat ji můžete až do léta a sklízet v průběhu podzimních měsíců.

Vodnice má ráda plné slunce a lehkou, hlinitopísčitou půdu, spíše zásaditou. Nebude se jí dařit v čerstvě vyhnojené půdě.

Vodnici dopřejte dostatek prostoru. Spon by měl být alespoň 15 x 40 cm. Důležitá je také pravidelná zálivka.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné, Polostinné
Barva ploduČervená, Bílá
MrazuvzdornostAno
Speciální vlastnosti:Jedlé, Mrazuvzdorné
PěstováníVenku
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu