Listnaté stromy, keře

Lagerstroemie nádherná - Lagerstroemia floribunda - semena - 7 ks

1003337

Nové

Lagestroemie je původem z Číny a jedná se o středně velký keř, který se v našich podmínkách pěstuje jako přenosná rostlina. Lze ji tvarovat.

Rostlina dorůstá do výšky asi 2,5 m a od srpna do září kvete růžovými květy.

Rostlina je mrazuvzdorná do -18 °C.

Více informací

43 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Před výsevem semena stratifikujte 1 měsíc v lednici a následně je vysejte do spařeného substrátu. Doba klíčení může být i několik měsíců při teplotě 20 – 25 °C.

Lagerstroemie vyžaduje plné slunce bez zastínění.

Půda musí být dobře propustná, lehká a mírně kyselá. Kolem rostliny rozprostřete vrstvu mulče, která v zimě rostlinu bude chránit před mrazem a v létě jí poskytne dostatečné vlhko.

I přesto, že je rostlina plně mrazuvzdorná, v našich podmínkách je lepší pěstovat ji v nádobě jako přenosnou rostlinu. Na zimu ji umístěte do bezmrazé místnosti, která může být i temná, a na jaře jí umístěte opět na plné slunce.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výška:120 a více
Barva květu:Růžová
MrazuvzdornostAno
Speciální vlastnosti:Mrazuvzdorné
Vegetační dobaTrvalky
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu