Listnaté stromy, keře

Tavola kalinolistá - Physocarpus opulifolius - semena - 8 ks

1001610

Nové

Tavola kalinolistá je okrasný keř, původem ze Severní Ameriky, který dorůstá výšky okolo 2 m. Listy mají zelenou barvu a na podzim se zbarvují do žluta.

Od června rostlina tvoří bílé květy, ze kterých se následně vytvoří drobné červené plody.

Tavola je s oblibou pěstována v našich podmínkách a hodí se výborně pro tvorbu živých plotů.

Více informací

48 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Na podzim je možné vysévat semena přímo, pokud je budete chtít vysazovat jindy, pak je stratifikujte 2 měsíce v lednici. Semena nechte klíčit při teplotě cca 20 °C.

Tavole bude vyhovovat slunečné nebo polostinné stanoviště, ale snese i stinné místo pod stromy. Pokud hledáte odolnou rostlinu, nenáročnou na pěstování, pak tento keř bude určitě tím pravým.

Tavola je velice nenáročná, odolná ke znečištěnému ovzduší, suchu i druhu půdy. Můžete ji vysadit do běžné zahradní zeminy, ale i do vlhké jílovité půdy či naopak suché písčité.

Zálivka by měla být pravidelná, ale případné sucho rostlinu neohrozí.

 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu