Ochrana proti hmyzu

Lapač potravinových molů- 2ks

7000381

Nové

Lepící lapač je mechanická ochrana bez zápachu pro monitorování přítomnosti potravinových molů v kuchyních, spižírnách a sklepních či skladovacích prostorách, a to jak venku, tak přímo ve skříních s potravinami. 

Past s obsahem foromonů účinně vábí a chytá dospělé samce potravinových molů a současně umožňuje včasné zachycení jejich přítomnosti a vyhodnocení jejich počtu.

Neobsahuje chemické insekticidy, takže jej lze použít v bezprostřední blízkosti potravin.

Lapač je možné zavěsit na libovolné místo.

Účinkuje až 3 měsíce.

Více informací

63 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Návod k použití:

Vyjměte lepící lapač z obalu. Odstraňte ochranný proužek a nalepte lapač na vybrané místo. Lapač držte za horní okraj, který není natřený lepidlem a následně sloupněte ochranný papír, který chrání lepidlo s feromony, pro aktivaci lapače. Lepící lapač můžete zavěsit také za k tomu určený otvor.

Ve skříních použijte 1 lapač a v místnostech, jako je kuchyně nebo sklep použijte 2 lapače. Lapač vyměňte po 3 měsích nebo poté, když je plný hmyzu.

 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontakní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu