Ostatní listnaté stromy a keře

Růže šípková - Rosa canina - semena - 5 ks

1003511

Nové

Růže šípková, nazývána také růže divoká, je přibližně 1,5 m vysoká rostlina, pocházející z oblasti Evropy a severní Afriky. V našich podmínkách se jí daří poměrně dobře a nevyžaduje žádná speciální opatření.

Odmění se Vám červenými šípky, které obsahují velké množství vitamínů a dalších prospěšných látek. Jsou využívány při léčbě nachlazení, onemocnění cév, paradontóze atd.

Více informací

41 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Před výsevem je nutné provést studenou stratifikaci semen po dobu cca 6 týdnů. Poté se semena máčí 12 hodin ve vodě a následně vysévají do hloubky cca 5 mm. Doba klíčení může být i několik měsíců.

Růže šípková jinak není příliš náročná na pěstování. Vyhovuje jí plné slunce, příp. polostin. Půda by měla být vápenitá, výživná a dobře propustná.

 
Detailní informace
Stanoviště:Polostinné
Výška:120 a více
Vegetační dobaTrvalky
PěstováníVenku
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu