Ostatní

Tatsoi - Brassica rapa var rosularis - semena - 100 ks

1001720

Nové

Tatsoi, někdy známé pod názvem Rosetten Pak Choi, je dalším z druhů asijské listové zeleniny. Vytváří tmavozelené zakulacené listy, které jsou soustředěny do husté růžice. Tyto růžice se sklízejí celé. Rostlina je velmi výnosná a odolná vůči chorobám.

Listy mají jemnou strukturu i chuť. Lze je připravovat jako špenát a konzumovat jak v syrovém, tak i tepelně upraveném stavu.

Více informací

35 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Výsev se provádí přímo na záhon od dubna do srpna v řadách 25 cm od sebe. Doporučuje se počkat s výsevem až po posledních ranních mrazících. Hloubka výsevu je až 2 cm. Doba klíčení se pohybuje okolo 15 - 25 dní při teplotě 20 °C.

Stanoviště by mělo být dostatečně slunečné. Rostlina nemá jinak velké nároky na pěstování a bude se jí dařit prakticky kdekoliv. Je vhodná i pro pěstování v truhlíku či květináči. Důležitá je pouze pravidelná a dostatečná zálivka.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související články

Méně známé druhy rostlin vhodných do salátů (část 3.)

Exotické druhy salátů, se kterými můžete experimentovat.

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu