×

Kategorie

Moringa olejodárná - mletý list - Moringa oleifera - 100 g

×

Moringa je ceněna pro velmi vysoký obsah bílkovin a antioxidantů a je využívána v mnoha tropických kulturách.

List je nejzajímavější částí této rostliny, na indickém subkontinentu a v Africe je tradiční součástí stravy. Konzumuje se v syrovém, vařeném i sušeném stavu v salátech, polévkách i omáčkách. Sušené listy se používají také k přípravě nálevů. 

V tradičním léčitelství se moringa olejodárná používá při poruchách zažívání, tlumení bolestí, křečí, proti horečce, zánětům nebo na podporu tvorby mateřského mléka. Vzhledem k vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin může být moringa přínosná pro kardiovaskulární systém a příznivě může ovlivňovat činnost mozkových funkcí dospělých i dětí. Nenasycené mastné omega kyseliny také přispívají k posílení nespecifické imunity, a tím k podpoře lepší obranyschopnosti organismu před možnými infekcemi, stresem či zvýšenou duševní nebo fyzickou námahou.

Číst víceShow less
296 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
4000117
Přidat k oblíbeným
Popis

Návod na přípravu: Jednu čajovou lžičku rozmícháme ve vodě a užíváme 2× denně.

Upozornění: Užívání není vhodné pro děti do tří let a těhotné ženy.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších pozitivních účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Číst víceShow less
Detaily produktu
4000117

Parametry

Výrobce
Salvia Paradise
Druh obsahu
Listy
Nejčastější dotazy
Tipy z naší nabídky

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se