Rostliny pro zvířata

Medonosné květy pro včely - semena - 10 g

1002217

Nové

Medonosné květy jsou směsí jednoletých bylin s krásnými modrofialovými květy. Rostliny dorůstají do výšky přibližně 50 cm. Květy kvetou po celé léto a jsou základem pro skvělý výnos jakostního medu.

V dnešní době je velice důležité podpořit včely výsadbou vhodných květin. Navíc tím přilákáme i motýly a další druhy hmyzu. 

Více informací

54 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Semena se vysévají od jara do léta přímo na slunečné stanoviště. Jsou na pěstování velice nenáročné, vyžadují běžný zahradnický substrát a pravidelnou zálivku. 

Obsah směsi: cynoglossum amabile, daucus carota, digitalis purpurea, delphinium cons., echium plantagineum, helianthus debilis, lavandula, majorán, nemophila menziesii, nigella směs, salvia officinalis, oregano, onobrychis sativa, šťovík kyselý, reseda odorata, yzop, meduňka, lotus corniculatus, lathyrus směs, digitalis purpurea, delphinium cons, eschoscholzia cal. směs, papaver rhoeas červený, plantago lanceolata, thymus vulgaris, trifolium incarnatum

 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

15 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu