Tabák - semena

Lobelka nadmutá - Lobelia inflata - semena - 25 ks

1002445

Nové

Lobelka nadmutá je přezdívána také jako indiánský tabák, neboť rostlina obsahuje chemickou složku podobnou nikotinu. Někdy se tedy používá jako jeho alternativa.

Jedná se o jednoletou bylinku, pocházející z Kanady. Kvete modrými až fialovými květy a dorůstá do výšky asi 60 cm.

Využívá se k léčbě astmatu, alergie, k vyvolání zvracení apod.

Semena lobelky jsou velice drobná.

Více informací

61 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Ideální doba pro výsev lobelky je od ledna do března. Semena se vysévají do běžného substrátu s dobrou drenáží. Hloubka výsevu je na povrch, nebo můžete semínka lehce do substrátu zatlačit. Semínka jsou velmi jemná, takže je lepší výsev místo zalévání rosit. Půda by neměla nikdy vyschnout, ale zároveň rostlině nedělá dobře přemokření. Vhodné je umístit semínka pod fólii a dopřát jim přes den co nejvíce světla.

Lobelka se přesazuje na venkovní stanoviště ve 2. polovině května na slunečné nebo polostinné stanoviště s teplotou alespoň 16 – 20 °C. Místo by mělo být chráněné před větrem.

 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu