Tomatillo - rajčenka

Mochyně dužnoplodá - Physalis philadelphica - semena - 5 ks

1002119

Nové

Mochyně dužnoplodá je rostlina původně pocházející z oblasti Mexika, kde jsou její jedlé plody důležitou součástí salsa omáček.

Rostlina se vyznačuje svými kulatými plody zelené či fialové barvy, které jsou uzavřené v typickém obalu připomínající "lampionek".

Více informací

39 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

S předpěstováním semen můžeme začít od února do dubna. Před výsevem nechte semínka přes noc namočená ve vodě. Urychlíte tím klíčení. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cmDoba klíčení je obvykle 1 - 2 týdny. Při klíčení je důležité udržovat teplo. 

Od půlky května je možné malé rostlinky přemístit ven, pokud již tedy nehrozí ranní mrazíky. Ideální spon je 80 x 80 cm. 

Konečné stanoviště by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné.

Substrát doporučujeme používat vždy spařený. Vhodný je lehký substrát, smíchaný s perlitem. Nezapomínejte na pravidelnou zálivku a hnojení

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Barva ploduZelená, Fialová
Speciální vlastnosti:Jedlé
Vegetační dobaLetničky
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontakní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu