×

Kategorie

Rajče Coure di Bue - Lycopersicon lycopersicum - semena - 10 Ks

×

Rajče Coure di Bue je velmi výnosná tyčková odrůda rajčete. Je vhodné pro pěstování ve venkovních záhonech či ve sklenících.

Rostlina dosahuje výšky až 120 cm a plodí velké masité plody, které mohou dorůstat do hmotnosti 200–250 g. Barva plodů je jasně červená.

Rajčata Coure di Bue mají vynikající sladkou chuť a obsahují malé množství semínek. Jsou proto vhodná k tepelnému zpracování, k přípravě omáček, kečupů, šťáv apod.

Číst více
25 Kč s DPH
Není skladem
Informujte mě, až bude k dispozici
Kód zboží:
1003606
Přidat k oblíbeným
Popis

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1–2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

Číst více
Detaily produktu
1003606

Parametry

Výška:
100 - 120 cm
Výsev / výsadba:
Květen
Odrůdy
Tyčkové
Barva odrůdy
Červená
Stanoviště:
Slunečné
Nejčastější dotazy
Podobné zboží
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se