Tyčková rajčata

Rajče Gigantomo - Lycopersicon esculentum - semena - 5 ks

1000327

Nové

Jedná se o méně tradiční tyčkovou odrůdu rajčat, která je typická, jak již název napovídá, svými obrovskými plody. Gigantomo je jedním z největších rajčat na světě. Plody jsou červené s hmotností až 1 kg a v průměru mohou měřit až 20 cm. Pokud si chcete vypěstovat netradiční druh zeleniny, pak je Gigantomo ideální.

Rostlina dosahuje výšky až 2 m a, z důvodu velké hmotnosti plodů, je potřeba ji pevně podepřít. Lze ji pěstovat na zahradě nebo ve skleníku.

Nebojte se, že by tyto velké plody postrádaly výbornou chuť. Naopak. Jedná se o velice chutná masitá rajčata vhodná zejména k tepelnému zpracování do omáček, kečupů atd.

Více informací

49 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1 – 2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

 

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výška:nad 100 cm
Výsev / výsadba:Duben
OdrůdyTyčkové
Barva odrůdyČervená
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontakní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu