Tyčková rajčata

Rajče Costoluto Fiorentino - Lycopersicon esculentum - semena - 7 ks

1001042

Nové

Rajče Costoluto Fiorentino je oblíbená tyčková odrůda rajčete, která je vhodná pro pěstování v záhonech či ve sklenících. Dorůstá výšky 100 cm, i více.

Plodí větší rajčata s hmotností až 180 g a průměrem okolo 8 cm. Plody dozrávají do jasně červené barvy, jsou masité, s menším množstvím semen.

Rajčata jsou vhodná k přímé konzumaci a do pokrmů studené kuchyně. Dobré ale budou i v omáčkách či jiných teplých pokrmech.

Doba zrání je přibližně 80 dní.

Více informací

35 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1–2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výška:120 a více
Výsev / výsadba:Březen, Duben, Únor
OdrůdyTyčkové
Barva odrůdyČervená
MrazuvzdornostNe
Vegetační dobaLetničky
PěstováníVenku
OdrůdaNehybridní
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu