Tyčková rajčata

Rajče Věřte nevěřte - tyčková odrůda - Lycopersicon esculentum - semena - 6 ks

1001001

Nové

Jedná se o tyčkovou odrůdu rajčete, která se hodí pro pěstování ve venkovních záhonech či ve sklenících a vyžaduje dostatečnou oporu. Svůj název si vysloužila díky velikosti svých plodů, které se řadí mezi jedny z největších a dosahují váhy až 1 kg. Plody jsou lehce zploštělé a žebrované. Dozrávají do červené barvy.

Jedná se o masitá, tzv. steaková, rajčata, která mají menší množství semínek a vyšší počet vnitřních přepážek, takže jsou vhodná zejména do sendvičů, neboť se dají velice lehce krájet. Pochutnáte si na nich ale i v salátech či dalších běžných pokrmech.

Doba zrání je přibližně 85 dní.

Více informací

32 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1 – 2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výsev / výsadba:Březen, Únor, Duben
OdrůdyTyčkové
Barva odrůdyČervená
 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu