Ukončené produkty

Mix provensálského salátu - Lactuca sativa - semena - 0,1 gr

1002431Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/353-salat

Směs provensálského salátu je namixována tak, aby se k sobě jednotlivé rostliny hodily jak esteticky, tak pěstitelsky. Najdeme zde: sorrel, salát Verte de Cambrai, kerblík, francouský salát Rougette de Montpelier. Směs provensálského salátu lze pěstovat po celý rok na okenním parapetu nebo od jara do léta na záhoncích nebo v truhlících.

Směs provensálského salátu je směs salátu vhodná k pěstování po celý rok. Tuto směs si můžeme pěstovat jak na okenním parapetu tak i venku na zahrádce či ve skleníku. Obvykle za 28 dní se dočkáme vlastní úrody. 

Tato směs nejen že dobře chutná ale zároveň je namíchaná tak, aby se k sobě rostliny esteticky i pěstitelsky hodily.  

V balíčku o hmotnosti 0,1 g najdeme přibližně 100 ks semen.

Více informací

29 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

výsev: březen - srpen; hloubka výsevu: 0,5 cm; stanoviště: slunné; spon: 25 x 25 cm; doba klíčení: 7 - 14 dníy; vegetační doba od výsevu: 25 - 30 dní

 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Posledně prohlédnuté

Menu