Ukončené produkty

Salát hlávkový letní Kagraner - Lactuca sativa - semena - 300 ks

1001911Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/353-salat

Salát odrůdy Kagraner je určený pro letní sklizeň. Vyznačuje se především velkými hlávkami s těžkými, pevnými listy zelené barvy.

Salát obsahuje velké množství kyseliny listové, dále vitamínů, minerálů a stopových prvků. Podporuje činnost trávicí soustavy a působí mírně sedativně.

Více informací

21 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

Letní odrůdy se vysévají přímo na záhon v průběhu dubna. Salát hlávkový vyžaduje slunné stanoviště. Ideální je pro něj teplota 10 – 20 °C (dle odrůdy). Dobře snáší i větší teplotní pokles. Vhodné je zakrýt sazenice netkanou textilií, která uchrání rostliny před škůdci a zkrátí období vegetace.

Půda by měla být středně těžká, bohatá na humus a neutrální nebo mírně zásaditá. Salát špatně snáší přímé hnojení a kyselé půdy.

Ke zdárnému růstu potřebuje dostatečnou zálivku, která zajistí šťavnaté a křupavé listy.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výsev / výsadba:Duben
OdrůdaNehybridní
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Posledně prohlédnuté

Menu