Ukončené produkty

Protiha - Tecoma fulva - semena - 10 ks

1001745Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/99-listnate-stromy-kere

Protiha je stále zeleným keřem s krásnými květy žluté barvy, který má svůj domov v oblasti Bolívie a Argentiny. Protiha se v naší oblasti pěstuje především jako pokojová rostlina. 

Více informací

32 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

Semena se vysévají na jaře do propustného substrátu. Výsev pouze lehce překryjeme zeminou. Před výsevem se doporučuje semena máčet 24 hodin ve vodě. Doba klíčení je přibližně 3 – 6 týdnů při teplotě 20 – 25 °C.

Rostlina vyžaduje světlé stanoviště. Pěstuje se ve směsi kompostu, rašeliny a písku. Na dno květináče je vhodné dát dobrou drenáž.

Na zimu rostlinu přemístěte do místnosti s pokojovou teplotou (neopadá) nebo do chladné místnosti s teplotou 5 – 8 °C, kdy opadá a na jaře opět vyraší. Ve druhém případě omezte zálivku a vynechejte hnojení.

 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Posledně prohlédnuté

Menu