Ukončené produkty

Rajče polní zakrslé Saint Pierre - Lycopersicon esculentum - semena - 15 ks

1002507Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/130-rajcata-

Rajče Saint Pierre je poloraná tyčková odrůda rajčete vyznačující se velkými červenými plody. Ty dosahují hmotnosti více jak 100 g, ale je možné se setkat s plody o váze až 300 g.

Odrůda je velmi oblíbená pro svou znamenitou chuť.

Rostlina je typická velkým výnosem. Je vhodná do fóliovníku i na venkovní záhon.

Rajčata jsou vhodná k přímé konzumaci, do salátů či jako příloha k pokrmům.

Více informací

23 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1 – 2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výsev / výsadba:Únor, Březen, Duben
OdrůdyTyčkové
Barva odrůdyČervená
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Posledně prohlédnuté

Menu