Ukončené produkty

Tomatillo Cisineros - Physalis ixocarpa - semena - 7 ks

1003122Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/307-tomatillomochyne

Rostlina Tomatillo Cisineros je původem z Mexika a je velice výnosná. Plody jsou asi dvakrát větší než u jiných odrůd mochyně. 

Nezralé plody mají spíše zeleninovou chuť a hodí se k tepelné úpravěDozrálé plody mají příjemnou nasládlou chuť a jsou vhodné zejména k přímé konzumaci. 

Plody tomatilla jsou velmi oblíbené pro svůj vysoký obsah vitamínů.

Více informací

36 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

S předpěstováním semen můžeme začít od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cmDoba klíčení je obvykle 1 - 2 týdny, u některých netradičních odrůd to může trvat i déle. Při klíčení je důležité udržovat teplo. 

Od půlky května je možné malé rostlinky přemístit ven, pokud již tedy nehrozí ranní mrazíky. Ideální spon je 80 x 50 cm. 

Konečné stanoviště by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné.

Substrát doporučujeme používat vždy spařený pro rajčata papriky. Zeminu propaříme např. v mikrovlnné troubě. Nezapomínat na pravidelnou zálivku a hnojení, např. hnojivem kristalon pro rajčata a papriky

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výsev / výsadba:Únor, Březen, Duben
Barva ploduZelená
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Posledně prohlédnuté

Menu