Ukončené produkty

BIO Okurka salátová polní - Cucumis sativus - semena - 0,3 g

1003015Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/132-okurky

Okurka polní - bio semena okurky polní

Zelenina bohatá na vodu, minerální látky a vitamíny, která zároveň obsahuje jen malé množství kalorií. U nás okurky zdomácněly ve středověku a dnes už se bez nich žádný pořádný salát neobejde. Jsou svěží a velmi dietní, přes 90% jejich váhy tvoří voda obsahující účinné látky.

Více informací

44 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

Díky svému výjimečnému složení napomáhá redukci tělesné hmotnosti a očišťuje tělo od jedovatých zplodin. Své využití našly okurky i v kosmetice, výborně čistí pleť a zachovávají svěžest pokožky.

Pokud okurku vypěstujete doma bez použití umělých chemikálií, můžete ji bez obav konzumovat i se slupkou, pod kterou se skrývá nejvíce vitamínů. Odrůda polní je silnější a dá se pěstovat na volné půdě. Výsev začíná asi v polovině dubna, rostlinu je však možné předpěstovat ve skleníku, a první úrody se pak dočkáte za 80 dní. Okurka je velice odolná, není třeba se obávat chladu a je rovněž rezistentní proti nemocem.

 
Detailní informace
DruhSalátové
KvalitaBIO kvalita
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Posledně prohlédnuté

Menu