Ukončené produkty

Rajče Zlatá medaile - Lycopersicon esculentum - semena - 6 ks

1000607Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/130-rajcata-

Rajče Zlatá medaile patří mezi tyčkové odrůdy rajčat, které lze bez problémů pěstovat ve venkovních záhonech či ve sklenících. Typické jsou pro něj větší masité žebrované plody, které dozrávají do sytě žluté až oranžové barvy.

Výhodou je větší množství vnitřních přepážek, čímž se plody dobře krájí a lze je využít např. do sendvičů, ale i do jiných pokrmů. Vhodné jsou i na tepelné zpracování.

Více informací

38 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1 – 2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výsev / výsadba:Únor, Březen, Duben
OdrůdyTyčkové
Barva odrůdyŽlutá
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související články

Jak na správnou výsadbu rajčat?

Sazenice jsou základem úspěchu

Prastaré okrasné odrůdy rajčat

Prodej prastarých původních odrůd rajčat, semena rajčat, pěstování prastarých rajčat ze semen

Posledně prohlédnuté

Menu