Ukončené produkty

Kedluben raný Kartago F1 - Brassica oleracea - semena - 50 ks

1003345Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/119-kedluben

Kedluben Kartago F1 je raná hybridní odrůda, která se vyznačuje vysokým výnosem. Je vhodná pro skleníkové rychlení, jarní i podzimní pěstování. Bulvy jsou světle zelené barvy, dužina plodu je bílá a jemná. Odrůda je odolná vůči praskání a dřevnatění bulev.

Vegetační doba je přibližně 75 dní.

Balení o hmotnosti 0,25 g obsahuje přibližně 50 ks semen.

Více informací

23 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

Semínka kedlubny můžete vysévat již v únoru či březnu do sadbovačů. Od dubna je možné přemístit rostlinky na venkovní záhon. Hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je 1 – 2 týdny při teplotě 15 – 20 °C.

Kedlubny mají rády slunečné stanoviště s poměrně těžkou půdou, která má hlinitý nebo hlinitopísčitý charakter. Dobře se jim bude dařit v půdě, kde rostla kořenová zelenina, luskoviny, rajčata nebo papriky. Doporučený spon je 40 x 30 cm (u raných odrůd to může být i méně). Velice důležitá je dostatečná a pravidelná zálivka, která zamezuje praskání bulev a také jejich dřevnatění.

Přesazené rostliny přikryjte netkanou textilií, abyste zamezili rozdílům mezi denní a noční teplotou. Také ochrání Vaše rostliny před případnými škůdci.

Kedlubny se doporučuje sklízet mladé, kdy mají nejlepší chuť. Sklizené plody lze uskladňovat na chladném místě zasazené ve vlhkém písku.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výsev / výsadba:Únor, Březen
Odrůdahybridní F1
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Posledně prohlédnuté

Menu