Ukončené produkty

Rajče Černá hruška - Lycopersicon esculentum - semena - 6 ks

1000618Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde:  https://www.semena.cz/hledat?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=ty%C4%8Dkov%C3%A1+raj%C4%8Data&submit_search=

Rajče Černá hruška je prastarou tyčkovou odrůdou rajčat. Její plody mají sytě červenou barvu, která může přecházet v některých místech v tmavě zelenou až černou barvu. Toto zbarvení je způsobeno velkým množstvím specifických flavonoidů (tzv. anthokyanů), které působí příznivě jak na člověka, tak na samotnou rostlinu. Díky obsahu těchto látek se z Černé hrušky stává výtečná potravina, která Vám pomůže předcházet mnoha chorobám.

Černá barva navíc zpestří zeleninové saláty či obložené mísy.

Doba zrání je okolo 70 dní.

Více informací

41 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1–2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výsev / výsadba:Duben
OdrůdyTyčkové
Barva odrůdyČerná
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Posledně prohlédnuté

Menu