Ukončené produkty

Rajče Carbon - Solanum lycopersicum - semena - 6 ks

1000702Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/130-rajcata-

Rajče Carbon patří mezi jedny z nejtmavších druhů rajčat. Jedná se o tyčkovou odrůdu, kterou lze pěstovat ve venkovních záhonech, ve sklenících a fóliovnících. Plodí velké masité plody (hmotnost až 300 g), které dozrávají do tmavě fialové až černé barvy, a to díky specifických flavonoidům, které jsou obsaženy ve slupce těchto rajčat. Tyto flavonoidy mají blahodárné účinky na zdraví člověka a pochopitelně také na zdraví rostliny, které umožňují růst i v méně příznivých podmínkách.

Rajčata se hodí k přípravě studených i teplých pokrmů.

Doba zrání je přibližně 80 dní.

Více informací

30 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1 – 2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výsev / výsadba:Únor, Březen, Duben
OdrůdyTyčkové
Barva odrůdyČerná
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Posledně prohlédnuté

Menu