Ukončené produkty

Topolovka plnokvětá růžová - Alcea rosea - semena topolovky- 0,4 g

1002315Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/185-topolovka

Topolovka růžová plnokvětá je dvouletka vhodná jako solitéra i do skupinových výsadeb. Dá se pěstovat i jako jednoletka. Rostlina je na pěstování nenáročná, k dobrému vývinu potřebuje dostatek vláhy a její mohutný vzrůst vyžaduje hlubší půdu, bohatě zásobenou živinami.

Rostlina je mrazuvzdorná a kvete už v prvním roce během července a září (dle termínu výsevu). Na zimu nevyžaduje žádné speciální úpravy. 

Obvykle dosahuje výšky 160 - 220 cm.

V balíčku o hmotnosti 0,4 g najdeme přibližně 50 ks semen.

Více informací

19 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

Výsev semen doporučujeme provádět od dubna do června buď přímo na venkovní stanoviště, nebo si můžeme rostlinku předpěstovat. 

Ideální spon je 25 x 25 cm. Teplota ke klíčení by se měla pohybovat kolem 18 - 20°C. Doba klíčení je obvykle 10 - 15 dní, nebo déle, dle aktuálních podmínek. 

Stanoviště pro topolovky zvolíme vzdušné, slunečné, s dobře propustnou půdou. Nezapomeneme na dobrou drenáž. Výsev semen provádíme na povrch substrátu, zahrneme substrátem jen velice jemně. 5 mm. 

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Doba květu:Červenec, Srpen, Září
Barva květu:Růžová
Výsev / výsadba:Červen, Červenec, Srpen
Speciální vlastnosti:Mrazuvzdorné
Vegetační dobaDvouletky
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Posledně prohlédnuté

Menu