×

Kategorie

Cibuloviny okrasných rostlin

Cibuloviny a hlíznaté rostliny se dělí na jarní a podzimní a pak na ty, které se dají vysazovat jak na jaře, tak i na podzim. Uvedené pojmy označují dobu sázení, nikoliv dobu květu

Jarní cibuloviny - se vysazují v jarních měsících – od února do června – a vykvetou Vám ještě tentýž rok. Ve většině případů se cibulky po odkvětu musí vyndávat z půdy. Nabízíme zde jiřinky, gladioly, begónie, dosnymontbrécie či konvalinky

Podzimní cibuloviny - se vysazují od srpna do konce listopadu, ale většina z nich nám pokvete až na jaře následujícího roku. Patří sem tulipány, narcisy, sněženky, krokusy, ladoňky či ladoničky, hyacinty. Cibulky většinou můžeme nechat v zemi do dalšího roku. 

Jarní/podzimní cibuloviny - označují skupinu cibulovin, která se dá sázet na jaře i na podzim. Najdete zde cibule lilií, okrasné česneky, amaryllisykosatce či méně známé gloriosy, arony či brodie.

Velkoobchod cibulovin u nás - nabízíme i prodej cibulovin velkoobchodně pro zahradní firmy, správy nemovitostí, obecní úřady apod. Pošlete nám Vaši poptávku, rádi Vám ji naceníme. 

Číst víceShow less

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se