×

Kategorie

Lepové šipky interiérové žluté - Zdravá zahrada - ochrana rostlin - 5 ks

×

Lepové šipky žluté interiérové jsou určené ke sledování a snižování populace škodlivých organismů. Chrání především před mšicemi, molicemi, dřepčíky, smutnicemi, vrtalkami a dalším hmyzem. 

Desky napomáhají ochránit všechny druhy pokojových rostlin

Desky díky své žluté barvě přilákají škůdce, kteří na tuto barvu reagují lépe než na jiné barvy a přilepí se na nevysychavý lep. 

Číst víceShow less
82 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000310
Přidat k oblíbeným
Popis

Návod k použití:
Lepové šipky zapíchněte do zeminy v květníku nebo zavěste v horní třetině rostliny. Desky se však nesmí dostat do přímého kontaktu s rostlinou. Jedna šipka vystačí obvykle až na 3 měsíce.

Další informace a bezpečnostní pokyny naleznete uvedené na výrobku.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000310

Parametry

Přípravek proti
Molice
Mšice
Výrobce
Forestina
Nejčastější dotazy
Mohlo by se také hodit
71 Kč s DPH

Přípravek slouží ke stimulaci tvorby a růstu kořenového systému řízků bylin a dřevin.

Řízky seřízneme delším šikmým řezem a ihned ponoříme do práškového stimulátoru přímo v kelímku. Na vlhké řezné ráně se zachytí potřebné množství stimulátoru.
Takto ošetřené řízky pokládáme šikmo do připravené široké rýhy v substrátu pro množení rostlin asi 2–3 cm od sebe.

191 Kč s DPH

Algavit je pomocný přípravek určený pro ošetření rostlin v průběhu vegetační sezóny. Jedná se o rozpustný prášek z mořských řas, který funguje jako přírodní stimulátor pro správný růst a vývoj rostlin.

Lze použít jak při pěstování zeleniny, pokojových, balkónových i jiných rostlin, tak při údržbě trávníku. Uplatnění najde taktéž v zemědělství.

227 Kč s DPH

Symbivit universal je pomocný rostlinný přípravek pro pěstování rostlin. Využívá pozitivních biostimulačních a biohnojivových účinků půdní houby Trichoderma harzianum ve spojení s mykorhizou.

Použitím se vytvoří symbióza mezi kořeny rostlin a prospěšnými půdními houbami – mikroskopickými vlákny, které se napojí na kořenový systém rostliny. Vytvořená mykorhiza umožní lepší a dlouhodobý příjem vody a živin a jejich efektivnější dodání rostlinám. Přírodně se tak dosáhne výnosnější úrodykrásnějších květů a celkově lepší vitalitě rostlin.

Mykorhizní houby napomáhají rozvoji kořenového systému rostliny, prodlužují vegetační dobu a zvyšují odolnost rostlin a to po celý jejich život.

Přípravek je vhodný do volné půdy, skleníků a fóliovníků.

Symbivit Universal je vhodný pro většinu kvetoucích rostlin, popínavé rostliny, pokojové rostliny, zeleninu, ovocné stromy a některé okrasné stromy a keře.

Použití není vhodné pro většinu jehličnanů, orchideje, rhododendrony, azalky, vřes, brukvovité a merlíkovité rostliny.

173 Kč s DPH

Urychlovač kompostu Gold je směs užitečných mikroorganismů, které jsou schopné okamžitě aktivovat proces kompostování.

Jedná se o přírodní přípravek určený pro urychlení kompostování. Díky tomuto přípravku získáte kvalitní kompost bez ztráty důležitých výživných látek

Obsažené mikroorganismy rozkládají organický odpad a to jak zahradní, tak kuchyňský, dále organické zbytky a také celulózu. Používá se k rozkladu dřevní štěpky a pilin, ale také k hubení škodlivých bakterií a semen plevelů v kompostu.

Urychlovač můžete použít ve všech druzích kompostérů. 

Je vhodný pro ekologické zemědělství.

149 Kč s DPH

Startovací krystalické hnojivo pro rychlý počáteční růst - Mineral

Jedná se o vysoce kvalitní a účinné krystalické hnojivo, určené k výživě všech druhů rostlin na počátku jejich vegetačního cyklu. 

Díky vyváženému složení živin a mikroprvků poskytuje rostlinám vše potřebné ke zdravému vývoji.

Je zárukou následného vysokého nasazení květů a u plodové zeleniny a ovoce i bohaté úrody.

142 Kč s DPH

Hnojivo na jehličnany je vydatné organominerální hnojivo, určené pro všechny druhy jehličnanů a ostatních okrasných rostlin, pěstovaných jak ve volné půdě, tak i v nádobách a truhlících. 

Přípravek obsahuje všechny potřebné živiny, které rostliny potřebují k nezbytnému harmonickému vývoji a zdravému růstu. Jeho důležitou složkou je také mletá rohovita, která je ceněna především pro obsah organicky vázaného dusíku, který se postupně uvolňuje a dodává rostlinám potřebné živiny po dlouhou dobu.

Hnojivo není určeno k rozpouštění ve vodě a k aplikování formou zálivky. 

Balení o hmotnosti 1 kg vystačí cca na 20 dávek.

157 Kč s DPH

Jde o přírodní produkt s optimálním obsahem fulvových látek a huminových kyselin, který lze aplikovat na všechny rostliny.

Přípravek podporuje především rozvoj kořenového systému, lepší zakořenění sazenic, zlepší využití živin z hnojiv, lepší zdravotní stav rostlin, podpoří větší nasazení květů a bohatou úrodu. Rostliny jsou navíc více odolné proti stresům a nemocem.

Lignohumát lze použít také k moření semen, cibulek a k máčení kořenů sazenic. 

149 Kč s DPH

Jedná se o organominerální hnojivo, obsahující drcenou rohovinu. Tato surovina je zvláště ceněna pro obsah organicky vázaného dusíku, který se postupně uvolňuje, takže je rostlinami využit po delší vegetační období. 

Přípravek obsahuje všechny potřebné živiny, které rostliny potřebují k nezbytnému harmonickému vývoji a zdravému růstu.  

4 produkty ve stejné kategorii
Novinka
94 Kč s DPH

INPORO Delta Insekticid je vysoce účinný insekticidní přípravek určený pro hubení mšic, molic a housenek motýlů na zelenině, jahodníku a okrasných rostlinách.

Tento přípravek využívá známou účinnou látku deltamethrin, která je osvědčeným prostředkem v boji proti těmto škůdcům.

Díky své vysoké účinnosti a rychlému nástupu účinku je tento insekticidní přípravek spolehlivým řešením pro ochranu vašich rostlin.

Novinka
280 Kč s DPH

Přípravek proti larvám mandelinky a jinému škodlivému hmyzu je insekticidní přípravek pro ochranu rostlin před nepříjemnými škůdci.

Přípravek je ve formě emulgovatelného koncentrátu, pomocí kterého dochází k regulaci larev savého i žravého hmyzu.

Je určen k ochraně brambor, zeleniny a okrasných rostlin

Účinnou látkou je azadirachtin. Škůdce sáním či žírem ošetřených rostlin do 2–5 dnů uhyne

Aplikuje se postřikem o doporučené koncentraci a v závislosti na plodině

Novinka
260 Kč s DPH

Přípravek proti housenkám na buxusech je selektivní biologický insekticidní přípravek ve formě smáčitelného prášku, ideální pro ochranu vašich rostlin.

Tento přípravek účinně reguluje housenky škodlivých motýlů, které napadají okrasné rostliny, ovocné dřeviny, révu vinnou, polní plodiny, zeleninu a jahody.

Je bezpečný pro ptáky, vodní organismy a včely, a díky tomu je vhodný i pro ekologické zemědělství.

10 g přípravku vystačí přibližně na 4–10 l postřiku, v závislosti na plodině.

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se