×
PPL Parcelshop

Kategorie

Mech Stop - Agro - hnojivo - 3 kg

×

Mech Stop je vynikajícím vícesložkovým hnojícím přípravkem určeným k hnojení všech druhů trávníků.

Přípravek napomáhá růstu, zajišťuje svěží zelenou barvu a zrychluje zarůstání suchých míst. Díky svému zvýšenému obsahu dusíku omezuje růst mechu.

Holá místa jsou po odstranění mechu rychle zapojena do základního porostu.

Číst víceShow less
204 Kč (s DPH)
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000377
Přidat k oblíbeným
Popis

Návod k použití
Hnojivo rozsypeme na místech, kde roste mech a poté místa vydatně zalijeme.

Působením přípravku proti mechu dochází k zaschnutí mechového porostu v trávníku. Následně mech snadno odstraníte z travního porostu.

Dávkování 100 - 140 g/m2

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000377

Parametry

Přípravek proti
Plevel a mech
Typ hnojiva
Pevné
Hnojivo pro
Trávníky
Výrobce
Agro
Nejčastější dotazy
Mohlo by se také hodit
269 Kč (s DPH)

Jedná se o krystalické hnojivo s obsahem hořčíku a železa určené k hnojení všech typů trávníků, sportovních i okrasných. 

Přípravek napomáhá odstranit z travního porostu nežádoucí mech a podporuje jeho zdravou regeneraci a růst.

Enzymy obsažené v přípravku zajišťují rychlejší rozklad travní plsti a napomáhají tak provzdušnění travního porostu. Pravidelným hnojením se trávník stává silnějším a odolnějším. 

191 Kč (s DPH)

Ledek vápenatý je minerální hnojivo, které má široké využití. Jedná se o typické hnojivo "na list". Využívá se zejména na kyselých půdách, neboť vápník zmírňuje účinek půdní kyselosti.

Přípravek je s oblibou využíván pro hnojení všech typů trávníků, okrasných rostlin, ovoce i zeleniny (výjimku tvoří pouze rostliny špatně reagující na vyšší obsah vápníku, jako jsou azalky, rododendrony, kanadské borůvky apod.).

Ledek vápenatý také potlačuje tvorbu mechu.

197 Kč (s DPH)

Krmná řepa Eckdorot je charakteristická svým cylindrickým tvarem a tmavou barvou.

Odrůda se vyznačuje přímým růstem, což usnadňuje její sklizeň.

Eckdorot plodí šťavnaté, velké bulvy s jemnou strukturou, které jsou ideální jako živočišné krmivo.

Krmná řepa Eckdorot může být použita také jako zelené hnojivo k obohacení půdy o organickou hmotu a živiny. Po sklizni nebo před plným dozráním mohou být rostliny zaorány do půdy, kde se rozloží a zlepší tak její úrodnost.

Optimální doba výsevu této řepy je v dubnu, přičemž je důležité zajistit její sklizeň před nástupem prvních mrazíků.

4 produkty ve stejné kategorii
308 Kč (s DPH)

Červený jetel je významným pomocníkem pro zlepšení struktury a plodnosti zahradní půdy a je tak ideální volbou pro zelené hnojení.

Jeho pěstování hraje klíčovou roli v podpoře zdraví půdy, což má přímý dopad na zvýšení výnosů a kvality následně pěstovaných plodin, včetně zeleniny a květin.

Díky svým silným kůlovým kořenům dokáže jetel červený efektivně provzdušňovat půdu a zároveň umožňuje vznik půdních bakterií, tzv. rhizobií, které jsou zodpovědné za fixaci dusíku. Tímto způsobem dochází k přirozenému obohacování půdy o živiny, které jsou nezbytné pro růst a vývoj rostlin.

240 Kč (s DPH)

Hoštické trávníkové hnojivo EXPERT je vhodné pro celoroční výživu všech typů trávníků.

Jedná se o čistě přírodní organické hnojivo vyrobené z guána, fermentovaného drůbežího trusu a dalších organických materiálů, např. melasy.

Neobsahuje žádné průmyslově vyráběné složky, proto je vhodné pro pěstování plodin v BIO režimu. Hnojivo obsahuje základní živiny NPK a další stopové prvky z použitých surovin. 

Zvláště příznivě působí na trávníky na písčitých, na živiny chudých půdách. Díky vyššímu obsahu draslíku je možné ho použít také na podzimní hnojení.

Balení 2,5 kg vystačí cca na 25–31 m2 plochy.

222 Kč (s DPH)

Jedná se o směs semen leguminózních rostlin, jako jsou hrách, peluška nebo bob, které jsou speciálně vybrány pro proces zeleného hnojení.

Tato směs obsahuje semena, která se vyznačují rychlou klíčivostí, a tak dokáží v krátkém časovém období efektivně pokrýt půdu ve vaší zahradě hustým porostem.

Jedním z klíčových přínosů luštěninové směsi je tvorba symbiotických vztahů s půdními bakteriemi na kořenech rostlin, což vede k fixaci dusíku a jeho akumulaci v půdě.

Díky těmto vlastnostem je luštěninová směs ideální volbou jako předplodina pro pěstování náročnějších druhů zeleniny, které pro svůj růst potřebují vysoký obsah dusíku v půdě.

Balení o hmotnosti 1 kg vystačí na pokrytí plochy 50 m².

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se