Tyčková rajčata

Rajče stupické polní rané - Lycopersicon Lycopersicum - semena - 0,1 g

1002602

Nové

Jedná se o velmi ranou tyčkovou odrůdu rajčete. Tato odrůda patří mezi tradiční české druhy rajčat. Lze ji pěstovat ve venkovních záhonech či ve skleníku, a je možné ji taktéž pěstovat jako keříčkovou bez vyvazování.

Plody jsou spíše menší, s hmotností do 55 g. Jejich barva je v době zralosti jasně červená. Plody jsou odolné vůči popraskání.

Chuť je plná, sladká a rajčátka jsou velmi dobrým doplňkem při přípravě pokrmů studené kuchyně. Využít je můžete i k přímé konzumaci či tepelnému zpracování.

Doba zrání je přibližně 70 dní.

V balení o hmotnosti 0,1 g najdete přibližně 30 ks semen.

Více informací

16 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1 – 2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Výsev / výsadba:Březen, Duben, Květen
OdrůdyTyčkové
Barva odrůdyČervená
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontakní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu