Tyčková rajčata

Rajče Indigo Apple - Lycopersicon lycopersicum L. - semena - 7 Ks

1002610

Nové

Rajče Indigo Apple je netradiční raná tyčková odrůda rajčete, která dosahuje výšky až 2 m, a hodí se tedy pro pěstování ve venkovních záhonech či ve sklenících. Plodí malá až středně velká rajčátka, která dozrávají přes fialovou a červenou barvu až do téměř černé. Černá barva je způsobena velkým množstvím tzv. anthokyanů, které mají příznivý vliv na lidské zdraví i na zdraví samotné rostliny.

Chuťově jsou plody vynikající, šťavnaté a velmi sladké. Hodí se k přímé konzumaci, do salátů či jako ozdoba nejrůznějších pokrmů. Díky své barvě a zajímavému tvaru zpestří jakékoliv běžné jídlo. Kromě toho jsou plody odolné vůči popraskání, plísním a lze je dobře skladovat.

Doba zrání je přibližně 75 dní.

Více informací

43 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1 – 2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

 
Detailní informace
Stanoviště:Polostinné, Slunečné
Výška:120 a více
Výsev / výsadba:Březen, Duben, Květen
OdrůdyTyčkové
Barva odrůdyČerná
 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu