Ukončené produkty

BIO Červené zelí Marner - Brassica oleracea - bio semena - 0,3 gr

1002523Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/121-zeli

BIO červené zelí Marner je raná odrůda vhodná k výsevu už od února. Červené zelí se hodí do salátů, obsahuje vitamíny a minerální látky. Odrůda Marner je velice vhodná hlavně k dlouhému skladování. 

Pokud semínka dříve vysejeme, můžeme první úrodu sklízet již v červenci. Čím déle hlávky necháme, tím nám pak déle vydrží uskladněné. 

Hlávky jsou pravidelného tvaru o hmotnosti 1 - 1,45 kg.

Více informací

46 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

Výsev semen zelí doporučujeme provádět od března do dubna ve skleníku. Od konce května, v nižších oblastech, jsou možné i přímé výsevy. Malé sazeničky přemístíme ven také od půlky května. Ideální spon je 60 x 60 cm. 

Substrát pro zelí zvolíme humózní, dobře propustný. Ideální je např. pro výsev a množení. Stanoviště zvolíme slunečné. Doba klíčení je většinou cca. 1 týden. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Teplota ke klíčení by měla být v rozmezí 15 - 20°C. 

 
Detailní informace
DruhČervené
KvalitaBIO kvalita
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Posledně prohlédnuté

Menu