Dosna

Dosna Kleopatra - Canna - cibuloviny - 1 ks

2000565

Nové

Kana je původem z tropických oblastí Ameriky a Asie. Je tedy velice citlivá na chladné počasí a ke zdárnému růstu potřebuje dostatek intenzivního světla. 

Odrůda Kleopatra vytváří po celé léto žlutočervené květy. Dosahuje výšky 90 - 120 cm a krásně se bude vyjímat v okrasných záhonech. Rostlina je také vhodná k řezu. 

Více informací

86 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem
 
Návod

Hlízy se doporučuje před výsadbou mořit v růstových stimulátorech. Cibulky se vysazují buď do květináče o průměru alespoň 15 cm nebo přímo na venkovní záhon. Při výsadbě myslete na to, že kany jsou velmi citlivé na chlad, proto se ven vysazují až v druhé polovině května. Spon by měl být 50 x 50 cm.

Stanoviště pro kany by mělo být slunečné nebo polostinné, s výživnou a propustnou půdou. Kany vyžadují pravidelnou zálivku a přihnojování. V době intenzivního růstu používejte dusíkatá hnojiva. V době nasazování poupat spíše hnojiva se zvýšeným obsahem fosforu a draslíku. Dusík v této době není vhodný.

Před prvními mrazíky je potřeba kany vyndat ze země a očištěné hlízky uložit do nádob se suchou rašelinou či pískem. Ty pak skladujte v chladné místnosti při teplotě 5 – 15 °C.

 
Detailní informace
Stanoviště:Polostinné, Slunečné
Výška:90 - 120 cm
Doba květu:Červenec, Září, Srpen
Barva květu:Žlutá, Červená
Výsev / výsadba:Květen
MrazuvzdornostNe
Vegetační dobaTrvalky
 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu