Dosna

Dosna růžová La Boheme - Canna - cibuloviny - 1 ks

2000562

Nové

Dosna neboli kana La Boheme je květina, která dosahuje výšky až 100 cm. Svými růžovými květy bude zdobit Váš záhon po celé léto až do prvních podzimních dní, kdy je potřeba rostlinu vyjmout ze země a uskladnit do příštího jara. 

Rostlina není mrazuvzdorná, naopak je díky svému tropickému původu velice citlivá na chladné počasí. 

Více informací

91 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem
 
Návod

Hlízy se doporučuje před výsadbou mořit v růstových stimulátorech. Cibulky se vysazují buď do květináče o průměru alespoň 15 cm nebo přímo na venkovní záhon. Při výsadbě myslete na to, že kany jsou velmi citlivé na chlad, proto se ven vysazují až v druhé polovině května. Spon by měl být 50 x 50 cm.

Stanoviště pro kany by mělo být slunečné nebo polostinné, s výživnou a propustnou půdou. Kany vyžadují pravidelnou zálivku a přihnojování. V době intenzivního růstu používejte dusíkatá hnojiva. V době nasazování poupat spíše hnojiva se zvýšeným obsahem fosforu a draslíku. Dusík v této době není vhodný.

Před prvními mrazíky je potřeba kany vyndat ze země a očištěné hlízky uložit do nádob se suchou rašelinou či pískem. Ty pak skladujte v chladné místnosti při teplotě 5 – 15 °C.

 
Štítky
 
Detailní informace
Výška:45 - 65 cm
Doba květu:Červenec, Září, Srpen
Barva květu:Růžová
Výsev / výsadba:Červen, Květen
 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu