×
PPL Parcelshop

Kategorie

Trávníkové hnojivo EXPERT proti krtkům - Forestina - hnojivo - 2,5 kg

×

Jedná se o speciální výrobek určený pro výživu trávníku s preventivním odpuzujícím účinkem proti krtkům. Je vhodný pro hnojení všech typů trávníků. 

Přípravek je vhodný pro použití na plochy, na nichž se potřebujeme vypořádat s výskytem krtků. Přípravek vypařuje látky, díky kterým se krtci již zanedlouho po aplikaci z hnojených míst stáhnou a přestanou na nich vytvářet nové krtince.

Hnojivo postupně uvolňuje živiny důležité pro zdravý rozvoj hnojeného trávníků, a podporuje tak jeho růst a zdravý vzhled.

Číst víceShow less
378 Kč (s DPH)
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000132
Přidat k oblíbeným
Popis

Návod k použití: 
Hnojivo aplikujeme jednou za měsíc v uvedených dávkách od března do září. Intenzivně zatěžovaný trávník se doporučuje hnojit 1x za 14 dní.

Hnojivo aplikujte na suchý trávník, nejlépe za použití posypového vozíku. 

Nespotřebované hnojivo uzavřete do neprodyšné nádoby, aby nedošlo k vypaření aromatických látek, odpovědných za odpuzování krtků.

Hnojivo obsahuje dusík, fosfor, draslík, hořčík, síru, železo a Zeolit (přírodní hornina schopná poutat živiny a pozvolna je uvolňovat).

Další informace a bezpečnostní pokyny naleznete uvedené na výrobku.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000132

Parametry

Typ hnojiva
Pevné
Hnojivo pro
Trávníky
Výrobce
Forestina
Nejčastější dotazy
Mohlo by se také hodit
240 Kč (s DPH)

Hoštické trávníkové hnojivo EXPERT je vhodné pro celoroční výživu všech typů trávníků.

Jedná se o čistě přírodní organické hnojivo vyrobené z guána, fermentovaného drůbežího trusu a dalších organických materiálů, např. melasy.

Neobsahuje žádné průmyslově vyráběné složky, proto je vhodné pro pěstování plodin v BIO režimu. Hnojivo obsahuje základní živiny NPK a další stopové prvky z použitých surovin. 

Zvláště příznivě působí na trávníky na písčitých, na živiny chudých půdách. Díky vyššímu obsahu draslíku je možné ho použít také na podzimní hnojení.

Balení 2,5 kg vystačí cca na 25–31 m2 plochy.

191 Kč (s DPH)

Ledek vápenatý je minerální hnojivo, které má široké využití. Jedná se o typické hnojivo "na list". Využívá se zejména na kyselých půdách, neboť vápník zmírňuje účinek půdní kyselosti.

Přípravek je s oblibou využíván pro hnojení všech typů trávníků, okrasných rostlin, ovoce i zeleniny (výjimku tvoří pouze rostliny špatně reagující na vyšší obsah vápníku, jako jsou azalky, rododendrony, kanadské borůvky apod.).

Ledek vápenatý také potlačuje tvorbu mechu.

197 Kč (s DPH)

Krmná řepa Eckdorot je charakteristická svým cylindrickým tvarem a tmavou barvou.

Odrůda se vyznačuje přímým růstem, což usnadňuje její sklizeň.

Eckdorot plodí šťavnaté, velké bulvy s jemnou strukturou, které jsou ideální jako živočišné krmivo.

Krmná řepa Eckdorot může být použita také jako zelené hnojivo k obohacení půdy o organickou hmotu a živiny. Po sklizni nebo před plným dozráním mohou být rostliny zaorány do půdy, kde se rozloží a zlepší tak její úrodnost.

Optimální doba výsevu této řepy je v dubnu, přičemž je důležité zajistit její sklizeň před nástupem prvních mrazíků.

111 Kč (s DPH)

Ředkve jsou známy svou schopností rychlého růstu, což se projevuje intenzivním vývojem listové hmoty a tvorbou hlubokých, masivních kořenů.

Díky jejich schopnosti pronikat hluboko do země a zpevňovat půdu jsou ředkve někdy označovány jako vertikální drenáž, která zlepšuje strukturu půdy a přispívá k jejímu zdraví.

Již v raném stádiu růstu dokážou vytvářet hustý listový pokryv, který poskytuje stín půdě.

Po sklizni nebo před plným dozráním mohou být rostliny zaorány do půdy, kde se rozloží a zlepší tak její úrodnost.

4 produkty ve stejné kategorii
197 Kč (s DPH)

Krmná řepa Eckdorot je charakteristická svým cylindrickým tvarem a tmavou barvou.

Odrůda se vyznačuje přímým růstem, což usnadňuje její sklizeň.

Eckdorot plodí šťavnaté, velké bulvy s jemnou strukturou, které jsou ideální jako živočišné krmivo.

Krmná řepa Eckdorot může být použita také jako zelené hnojivo k obohacení půdy o organickou hmotu a živiny. Po sklizni nebo před plným dozráním mohou být rostliny zaorány do půdy, kde se rozloží a zlepší tak její úrodnost.

Optimální doba výsevu této řepy je v dubnu, přičemž je důležité zajistit její sklizeň před nástupem prvních mrazíků.

234 Kč (s DPH)

Perský jetel, který není odolný proti mrazu, se osvědčil jako účinná plodina pro zelené hnojení. Jeho vysazení má klíčový vliv na zlepšení struktury a biologické aktivity zahradní půdy, což následně podporuje vyšší výnosy a lepší kvalitu pěstovaných plodin, včetně zeleniny a květin.

Jeho robustní kořenový systém pomáhá provzdušňovat půdu. Na kořenech se formují uzlíky s bakteriemi schopnými fixovat atmosférický dusík, čímž se obohacuje půda o tento důležitý prvek.

Perský jetel je tak ideální předplodinou pro pěstování rostlin, které mají zvýšenou potřebu dusíku. Navíc jeho medově vonící květy představují významný zdroj potravy pro včely, což přispívá k biodiverzitě a zdraví včelích populací.

271 Kč (s DPH)

Terralife je optimalizovaná směs pro rychlé pokrytí půdy a efektivní fixaci dusíku.

Vyvážená kombinace rostlin zajišťuje vysokou schopnost vázat dusík, což vede k vytvoření ideálních podmínek pro následné plodiny. Směs je navržena tak, aby po prvních mrazech spolehlivě odumřela, čímž zanechá půdu vynikajícím způsobem připravenou na následný výsev nebo výsadbu.

Díky svému silnému humusotvornému účinku hraje klíčovou roli v obnově a vitalizaci vyčerpaných zahradních půd.

Směs rovněž podporuje hluboké zakořenění, což přispívá k prokypření a zlepšení struktury utužených půd, zajišťuje dobrý vzduchový a vodní režim a podporuje celkové zdraví půdy.

190 Kč (s DPH)

Žlutá hořčice představuje efektivní a oblíbené zelené hnojení.

Rychlý růst listů žluté hořčice vede k vytvoření hustého stínu, který efektivně chrání půdu před nadměrným vysycháním. Hluboce zasahující kůlové kořeny přispívají k důkladnému provzdušnění a rozrušení půdní struktury, zatímco množství jemných bočních kořenů podporuje optimální aeraci půdy.

Obsah hořčičných olejů v rostlině má pozitivní vliv na mikrobiální a houbovou aktivitu v půdě, čímž přispívá k jejímu zdraví a plodnosti.

Rostliny nejsou mrazuvzdorné a v případě nízkých teplot mohou podléhat vymrzání.

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se