×

Kategorie

Hydrosorb Plus Premium - Rašelina - hnojivo - 1 kg

×

Přípravek k udržení pěstebního substrátu dostatečně vlhkého i při vysokých teplotách po několik dní.

Složení obsahuje 3 základní komponenty: vododržnou látku zaručující vysokou zádržnost vody a živin ve všech typech půd, organo-minerální hnojivo NPK 8-3-5 – podporující kořenový systém, kvetení a dozrávání plodů, minerální podíl (lávu) zvyšující přístup vzduchu ke kořenům - zabraňuje tak jejich zahnívání a zajišťuje i lepší příjem vody a živin.

Je vhodný pro pokojové a balkónové rostliny, většinu zahradních rostlin, lesní porosty, sportovní trávníky či dřeviny na rekultivovaných plochách.

Číst víceShow less
230 Kč s DPH 328 Kč
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000621
Přidat k oblíbeným
Popis

Hydrosorb Plus se aplikuje na dno výsadbové jamky v dávce 20 g na 1 litr objemu kořenového balu. 

V případě plošné aplikace se zapraví asi 10–15 cm pod povrch v dávce 0,2–1 kg na m2.

Takto vzniklou směs je možno použít k výsadbě stejně jako běžný substrát.

Po vysazení rostliny důkladně zalijte!

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000621

Parametry

Typ hnojiva
Pevné
Hnojivo pro
Okrasné rostliny
Pokojové rostliny
Stromy a keře
Trávníky
Výrobce
Rašelina
Nejčastější dotazy
Mohlo by se také hodit
149 Kč s DPH

Granulax je granulovaný přípravek proti slimákům. Svým složením je atraktivní pro slimáky. Sami slimáci vyhledají granule, tím hubení slimáků probíhá rychleji. 

Obsahuje repelentní látky Lore a Bitrex, které jsou hořké a odpuzují psy a tím brání náhodnému požití.

Zcela obalená kompaktní struktura granulí (výroba suchou cestou) s nízkým počtem malých pórů.

Vysoká odolnost vůči vlhkosti.

Obsah balení je 250 g a vystačí na plochu 350 m2

Novinka
273 Kč s DPH

INPORO Mykorhizní houby je rostlinný biostimulant navržen k vytvoření mykorhizní symbiózy mezi kořeny pěstovaných rostlin a prospěšnými půdními houbami rodu Glomus.

Tento produkt výrazně zlepšuje zdravotní stav rostlin, využití živin a hospodaření s vodou.

Hnojivo je vhodné pro zeleninu, okrasné rostliny, popínavé a pokojové rostliny, dřeviny (kromě borovice, smrku, jedle, dubu, buku a břízy), zakládání trávníku a sportovních hřišť.

Naopak hnojivo nepoužívejte na orchideje, rostliny čeledi brukvovité, merlíkovité, laskavcovité, hvozdíkovité, šáchorovité a vřesovcovité rostliny.

Novinka
117 Kč s DPH

INPORO Atlanticell Nitrimix je rostlinný biostimulant složený z mykorhizních hub a bakterií, který významně podporuje růst a zdraví rostlin.

Jedná se o komplex probiotik, speciálně navržený pro zlepšení výživy a vitality všech běžných venkovních i skleníkových rostlin, např. zeleniny, bylinek, jahodníků, okrasných rostlin, dřevin i kyselomilných rostlin (borůvky, rododendrony, azalky, aj.).

Obsahuje mykorhizní houby rodů Rhizophagus a Funneliformis s vysokou koncentrací bakterií PGPR (rhizobakterie podporující růst rostlin) a bakterií vázajících atmosférický dusík. 

Mezi hlavní účinky přípravku patří podpora rozpouštění a příjem živin, odolnost vůči vodnímu a solnému stresu, aktivace a podpora růstu již přítomných mikroorganismů v půdě. Navíc bakterie vázající dusík zvyšují jeho příjem a tím snižují potřebu dusíkatých hnojiv

Přípravek je vhodný pro ekologické pěstování.

4 produkty ve stejné kategorii
83 Kč s DPH

Jedná se o oblíbené biominerální hnojivo s obsahem rohoviny, které je určeno k hnojení muškátů a dalších okrasných balkónových rostlin.

Rohovina je ceněna pro obsah organicky vázaného dusíku, který se působením půdních mikroorganismů uvolňuje postupně, takže je rostlinami maximálně využit po delší vegetační období.

V optimálním poměru jsou v hnojivu zastoupeny i ostatní zdroje živin, nezbytných k harmonickému vývoji a zdravému růstu rostliny. 

227 Kč s DPH

Symbivit universal je pomocný rostlinný přípravek pro pěstování rostlin. Využívá pozitivních biostimulačních a biohnojivových účinků půdní houby Trichoderma harzianum ve spojení s mykorhizou.

Použitím se vytvoří symbióza mezi kořeny rostlin a prospěšnými půdními houbami – mikroskopickými vlákny, které se napojí na kořenový systém rostliny. Vytvořená mykorhiza umožní lepší a dlouhodobý příjem vody a živin a jejich efektivnější dodání rostlinám. Přírodně se tak dosáhne výnosnější úrodykrásnějších květů a celkově lepší vitalitě rostlin.

Mykorhizní houby napomáhají rozvoji kořenového systému rostliny, prodlužují vegetační dobu a zvyšují odolnost rostlin a to po celý jejich život.

Přípravek je vhodný do volné půdy, skleníků a fóliovníků.

Symbivit Universal je vhodný pro většinu kvetoucích rostlin, popínavé rostliny, pokojové rostliny, zeleninu, ovocné stromy a některé okrasné stromy a keře.

Použití není vhodné pro většinu jehličnanů, orchideje, rhododendrony, azalky, vřes, brukvovité a merlíkovité rostliny.

184 Kč s DPH

Kristalon je dvousložkové hnojivo, které je rozpustné ve vodě a je určeno pro všechny druhy rajčat a paprik

Přípravek obsahuje všechny potřebné prvky (dusík, fosfor, draslík atd.) pro správný vývoj rostlin. Díky aktivnímu vápníku je předcházeno černání rajčat a hnilobě špiček paprik. 

Balení obsahuje dva druhy sáčků. Modrý sáček obsahuje vápník a dusík, který zabraňuje fyziologickým poruchám růstu a podpoří nárůst velkých plodů. 

V průhledném sáčku je krystalické hnojivo se zvýšeným obsahem draslíku, fosforu a hořčíku, které podpoří růst rostliny, násadu květů a chuť plodů. 

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se