×

Kategorie

Hnojivo na levandule a rozmarýny - Forestina - hnojivo - 500 ml

×

Hnojivo na levandule a rozmarýny je čistě přírodní hnojivo, které je vyrobené na bázi rostlinných aminokyselin, vinázy a jemně mletého přírodního fosfátu.

Hnojivo obsahuje organické látky, základní živiny, stopové prvky a další biologicky aktivní látky.

Hnojivo aktivuje půdní mikroflóru a zlepšuje kvalitu půdy.

Balení 500 ml vystačí na přípravu až 100 l zálivky.

Číst víceShow less
155 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000686
Přidat k oblíbeným
Popis

Návod k použití:

Roztok s hnojivem aplikujte na povrch půdy zálivkou. Zálivku aplikujte v průběhu vegetace minimálně s týdenním odstupem.

Dávkování:

Na přípravu zálivky smícháme 15 ml hnojiva (jedno víčko) s 3 l vody.

Doporučené množství je cca 5 l roztoku na 1 m2.

Další informace a bezpečnostní pokyny jsou uvedené na výrobku.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000686

Parametry

Typ hnojiva
Tekuté
Hnojivo pro
Bylinky
BIO kvalita
Ano
Výrobce
Forestina
Nejčastější dotazy
Mohlo by se také hodit
227 Kč s DPH

Symbivit universal je pomocný rostlinný přípravek pro pěstování rostlin. Využívá pozitivních biostimulačních a biohnojivových účinků půdní houby Trichoderma harzianum ve spojení s mykorhizou.

Použitím se vytvoří symbióza mezi kořeny rostlin a prospěšnými půdními houbami – mikroskopickými vlákny, které se napojí na kořenový systém rostliny. Vytvořená mykorhiza umožní lepší a dlouhodobý příjem vody a živin a jejich efektivnější dodání rostlinám. Přírodně se tak dosáhne výnosnější úrodykrásnějších květů a celkově lepší vitalitě rostlin.

Mykorhizní houby napomáhají rozvoji kořenového systému rostliny, prodlužují vegetační dobu a zvyšují odolnost rostlin a to po celý jejich život.

Přípravek je vhodný do volné půdy, skleníků a fóliovníků.

Symbivit Universal je vhodný pro většinu kvetoucích rostlin, popínavé rostliny, pokojové rostliny, zeleninu, ovocné stromy a některé okrasné stromy a keře.

Použití není vhodné pro většinu jehličnanů, orchideje, rhododendrony, azalky, vřes, brukvovité a merlíkovité rostliny.

200 Kč s DPH

BoPon na zahradní květiny je vícesložkové hnojivo s vysokým obsahem mikro a makro částic, speciálně přizpůsobené požadavkům všech kvetoucích rostlin.

Vysoký obsah draslíku zlepšuje celkový stav rostlin a zvyšuje jejich odolnost vůči mrazu.

Hořčík zajistí svěží zelené listy a intenzivní barvy květů.

Obsah balení vystačí na 25 m2.

Novinka
146 Kč s DPH

Fungicid AGRO Plíseň šedá na jahodách je přípravek s účinnými látkami boskalid a pyraklostrobin ve formě granulí, které snižují riziko vytvoření rezistence.

Přípravek slouží jako prevence před napadením nebo také po infekci jahodníků plísní šedou.

Přípravek je vysoce toxický pro vodní organismy a může mít dlouhodobé negativní účinky. Proto je nezbytné dodržovat příslušné bezpečnostní pokyny a dbát na to, aby nedošlo k ohrožení lidského zdraví ani životního prostředí.

Ochranná lhůta tohoto přípravku je 7 dní, přičemž balení o hmotnosti 2 x 7,5 g vystačí na 8,4 l aplikační kapaliny.

Novinka
106 Kč s DPH

FORMIGEL je účinný gelový insekticid se zpožděným účinkem, který bojuje proti mravencům s jednoduchým použitím uvnitř i venku.

Jeho snadná aplikace a přesný účinek poskytují efektivní pomoc. Navíc po aplikaci můžete prostory ihned opět využívat.

Přípravek začíná působit po několika hodinách. Dělnice mravenců návnadu dopraví do hnízda, kde ji rozdělí a nakrmí královnu a larvy, což způsobí rozptýlení po celé kolonii. 

Pozor, místa ošetřena přípravkem je nutné chránit před dětmi, domácími a hospodářskými zvířaty.

4 produkty ve stejné kategorii
212 Kč s DPH

Zdravá okurka od výrobce AgroBio je soupravou dvou čistě přírodních produktů, které podporují odolnost okurek a zvyšují jejich přirozenou obranyschopnost.

Obsahuje protekt koncentrát – bylinný extrakt ze šalvěje lékařské, který podporuje rezistenci okurek proti plísni a skleník protekt koncentrát – extrakt ze směsi bylin (zejména routa a saturejka), který se využívá k posílení obranyschopnosti okurek pěstovaných ve sklenících a fóliovnících a chrání mimo jiné před napadením sviluškou chmelovou.

Přípravek nemá žádnou ochrannou lhůtu, proto je možné po jeho použití plody ihned konzumovat.

Balení obsahuje 2 x 50 ml přípravku

Tyto výrobky je možné použít v ekologickém zemědělství dle Nařízení Rady (ES) č. 834/2007 a Nařízení Komise (ES) č. 889/2008 o ekologické produkci a označování ekologických produktů.

121 Kč s DPH

Hnojivo Silva Tabs je zásobní hnojivo určené pro individuální hnojení a přihnojování leknínů a jiných mokřadních rostlin

Jedná se o pomalu rozpustné tabletové hnojivo. Živiny se uvolňují po dobu 8 měsíců. Kořenový systém efektivné využije veškeré živiny hnojené rostliny.

Hnojivo Silva tabs zvyšuje velikost a počet květů leknínů, vyživuje rostliny po dobu jedné vegetační sezóny a potlačuje růst vodních řas v jezírku.

Balení obsahuje 25 tablet.

271 Kč s DPH

Perský jetel je velmi oblíbenou rostlinou, která se osvědčila jako účinná plodina pro zelené hnojení. Jeho použití má klíčový vliv na zlepšení struktury a biologické aktivity zahradní půdy, což podporuje vyšší výnosy a lepší kvalitu pěstovaných plodin, včetně zeleniny a květin.

Jeho robustní kořenový systém pomáhá provzdušňovat půdu. Na kořenech se formují uzlíky s bakteriemi schopnými fixovat dusík, čímž se obohacuje půda o tento důležitý prvek.

Perský jetel je tak ideální předplodinou pro pěstování rostlin, které mají zvýšenou potřebu dusíku. Navíc jeho medově vonící květy představují významný zdroj potravy pro včely, což výrazně přispívá k biodiverzitě.

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se