Majoránka

Majoránka divoká - Pot marjoram - semena - 0,1 g

1001647

Nové

Majoránka divoká je rostlina, vhodná k pěstování v květináčích nebo truhlících na okenních parapetech. Rostlina se díky své vůni a lehké chuti využívá k dochucování pokrmů a také k přípravě čaje.

Rostlina Majoránky divoké kvete krásnými růžovými květy. 

Více informací

26 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Majoránka je v našich podmínkách pěstována jako letnička. Semena lze vysévat v průběhu března do skleníku. Výsev provádějte na povrch substrátu. Ideální teplota pro klíčení je 20 až 22°C, doba klíčení je přibližně 1 týden. Vypěstované sazeničky můžete v průběhu května přesadit ven do sponu 15 x 25 cm.

Rostlina vyžaduje slunečné stanoviště, chráněné před větrem. Půda musí být lehká, zásaditá a výživná. Před výsadbou můžete půdu prohnojit organickým hnojivem. Nezapomínejte na pravidelnou zálivku, vytrhávání plevele a kypření půdy.

Sklizeň lze provádět 2 – 3x během sezóny. Rostliny se sestřihávají 5 cm nad zemí a pak znovu obráží. Usušené listy lze uchovávat v uzavřené nádobě po dobu jednoho roku.

 
Detailní informace
Stanoviště:Slunečné
Barva květu:Růžová
Výsev / výsadba:Březen
MrazuvzdornostNe
Vegetační dobaLetničky
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související články

Chuť bramboráku bez majoránky by nebyla úplná

Miluje slunce, lze ji tedy pěstovat jako letničku, nebo přenosnou trvalku

1 další produkt ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu