×

Kategorie

Rajče Dafne F1 - Lycopersicon lycopersicum - semena - 12 ks

×

Jedná se o ranou až středně ranou tyčkovou odrůdu rajčat, která je určená hlavně k pěstování ve sklenících či fóliovnících. Venku ji lze pěstovat pouze v teplejších oblastech. Plodí větší rajčata o hmotnosti 120–140 g, která jsou odolná vůči popraskání a lze je dobře skladovat. Plody dozrávají do tmavě červené barvy.

Rajčata jsou vhodná k přímé konzumaci a k dalšímu běžnému zpracování.

Číst více
25 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1002035
Přidat k oblíbeným
Popis

předpěstováním semen můžete začít již od února do dubna. Ideální hloubka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčení je obvykle 1–2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo.

Přibližně od poloviny května je možné přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky). Ideální spon je 80 x 50 cm. Konečné stanoviště pro růst by mělo být teplé, slunečné a dobře chráněné, se středně těžkou půdou, bohatě zásobenou humusem.

Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. Během růstu plodů je důležitá pravidelná závlaha a dostatečný přísun živin. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

Číst více
Detaily produktu
1002035

Parametry

Výsev / výsadba:
Květen
Odrůdy
Tyčkové
Barva odrůdy
Červená
Stanoviště:
Slunečné
Nejčastější dotazy
Podobné zboží
64 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semena.cz/339-skudci Sviluška je postřikový přípravek ve formě emulgovatelného koncentrátu, určený k ochraně zeleniny a okrasných rostlin před sviluškami,...
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se