Ženšen

Ženšen indický - Withania somnifera - semena - 7 ks

1001902

Nové

Pro indický ženšen se využívá také pojem Ašvaganda. Jedná se o vytrvalou bylinu, využívanou již po staletí v tradiční medicíně. Rostlina dorůstá do výšky 1 – 1,5 m a plodí červené bobulky.

Indický ženšen zvyšuje odolnost vůči stresu, má omlazující účinky a pomáhá při chřipce a nachlazení. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Rostlina není mrazuvzdorná.

Více informací

60 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Výsev semen se provádí ideálně na jaře, a to doma či ve skleníku. Teplota ke klíčení by měla být 20 °C. Semena vysévejte na povrch substrátu, jelikož potřebují ke klíčení světlo. Důležité je semínka při zálivce nevyplavit. Klíčení trvá několik týdnů, je nepravidelné. 

Substrát použijte spařený, pro pokojové rostliny. Měl by být dostatečně humózní a propustný.

Stanoviště by mělo být slunečné až polostinné. Venkovní pěstování se doporučuje pouze přes léto. Celoročně ji pěstujte jako trvalku doma. Zimu v našem klimatickém prostředí by rostlinka určitě nepřežila.

 
Detailní informace
Stanoviště:Polostinné
MrazuvzdornostNe
Vegetační dobaTrvalky
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontaktní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu