Exotické okrasné

Plumérie - Havajská květina - semena - 3 ks

1000809

Nové

Plumérie- lat. název: Plumeria

Jedná se o tzv. Havajskou rostlinu, která se dá za určitých podmínek pěstovat i u nás. Semínka Plumérie kvetou krásnými květy od bílé barvy, přes žlutou až světle červenou. Na Hawaii dosahuje výšky až 5 metrů, u nás se pěstuje jako pokojová rostlina. Květy jsou bizarních tvarů a rostou ve skupince 15 až 20 květů.

 

 

Více informací

81 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Jak pěstovat rostlinu Pluméria ze semen?

Po zakoupení semen je důležité semena namočit do teplé vody na 24 hodin. Poté je můžeme sadit do substrátu bohatého na živiny. Klíčení může trvat déle, obvykle však 14 dní až tři týdny. Pokud je to možné, je vhodné květináč se semínky zakrýt, urychlí to klíčení.

 

Květy Plumérie se na Hawaii a v Thajsku používají k výrobě věnců a jsou stejně populární jako Orchideje.

 

Rostlinu Plumérie se stala národní květinou na Hawaii. Je velice oblíbená i v Thajsku. Pro její atypické květy se používá pro výrobu věnců. Rostlina Plumérie krásně voní. U nás se dá pěstovat jako pokojová rostlina. Potřebuje vlhký vzduch a hodně světla.

 

 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontakní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu