Pevné hnojivo

EXPERT trávníkové hnojivo proti krtkům - 2,5 kg

7000132

Nové

Jedná se o speciální výrobek určený pro výživu trávníku s preventivním odpuzujícím účinkem proti krtkům. Je vhodný pro hnojení všech typů trávníků. 

Přípravek je vhodný pro použití na plochy, na nichž se potřebujeme vypořádat s výskytem krtků. Přípravek vypařuje látky, díky kterým se krtci již zanedlouho po aplikaci z hnojených míst stáhnou a přestanou na nich vytvářet nové krtince.

Hnojivo postupně uvolňuje živiny důležité pro zdravý rozvoj hnojeného trávníků, a podporuje tak jeho růst a zdravý vzhled.

Více informací

190 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Návod k použití: 
Hnojivo aplikujeme jednou za měsíc v uvedených dávkách od března do září. Intenzivně zatěžovaný trávník se doporučuje hnojit 1x za 14 dní.

Hnojivo aplikujte na suchý trávník, nejlépe za použití posypového vozíku. 

Nespotřebované hnojivo uzavřete do neprodyšné nádoby, aby nedošlo k vypaření aromatických látek, odpovědných za odpuzování krtků.

Hnojivo obsahuje dusík, fosfor, draslík, hořčík, síru, železo a Zeolit (přírodní hornina schopná poutat živiny a pozvolna je uvolňovat).

Další informace a bezpečnostní pokyny naleznete uvedené na výrobku.

 
Detailní informace
Typ hnojivaPevné
Hnojivo pro:Trávníky
 
Nejčastější dotazy

V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ)

Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontakní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

 
Záruční doba

24 měsíců na jakost

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu