×

Kategorie

Trávník Stadionrasen na hřiště - osivo Kiepenkerl - 1 kg

Brand:
×

Trávník Stadionrasen na hřiště je kvalitní směs s vybranými špičkovými odrůdami, které se používají i na fotbalových stadionech.

Toto osivo je ideální pro trávníky, které jsou po celý rok vystaveny vysokému provozu. Vhodné pro profesionální fotbalová hřiště, trávníky na sportovištích i vlastní zahradu.

Působí nejen solidním dojmem, ale také svou vysokou dekorativní hodnotou zaujme na reprezentativních trávnících. Toto velmi produktivní osivo s vysokou odolností a svěžím vzhledem klíčí poměrně rychle a je určené zejména na slunná či polostinná místa.

Balení postačí na plochu 50 m2.

Číst víceShow less
690 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
5000551
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat trávník ze semínka?

Před výsevem je nutné půdu řádně připravit. 6–8 týdnů před samotným výsevem půdu prokypřete do hloubky a zbavte ji nežádoucího plevele. Půdu lze před zakládáním trávníku prohnojit. 

Výsev probíhá od dubna do října, kdy jsou teploty kolem 10 °C. Za příznivých podmínek dochází ke klíčení za 10–14 dnů od výsevu.

Během prvních čtyř týdnů po výsevu je potřeba udržovat půdu vlhkou a pravidelně ji zalévat. V období většího sucha či za větrnějších podmínek i vícekrát za den.

Nutné pravidelné sečení alespoň 1x týdně.

Číst víceShow less
Detaily produktu
5000551

Parametry

Výsev / výsadba
Duben
Květen
Srpen
Září
Červen
Červenec
Říjen
Velikost balení
1 kg
Travní směs
Zátěžová
Výrobce
Kiepenkerl
Nejčastější dotazy
Mohlo by se také hodit
240 Kč s DPH

Hoštické trávníkové hnojivo EXPERT je vhodné pro celoroční výživu všech typů trávníků.

Jedná se o čistě přírodní organické hnojivo vyrobené z guána, fermentovaného drůbežího trusu a dalších organických materiálů, např. melasy.

Neobsahuje žádné průmyslově vyráběné složky, proto je vhodné pro pěstování plodin v BIO režimu. Hnojivo obsahuje základní živiny NPK a další stopové prvky z použitých surovin. 

Zvláště příznivě působí na trávníky na písčitých, na živiny chudých půdách. Díky vyššímu obsahu draslíku je možné ho použít také na podzimní hnojení.

Balení 2,5 kg vystačí cca na 25–31 m2 plochy.

293 Kč s DPH

Jedná se o krystalické hnojivo s obsahem hořčíku a železa určené k hnojení všech typů trávníků, sportovních i okrasných. 

Přípravek napomáhá odstranit z travního porostu nežádoucí mech a podporuje jeho zdravou regeneraci a růst.

Enzymy obsažené v přípravku zajišťují rychlejší rozklad travní plsti a napomáhají tak provzdušnění travního porostu. Pravidelným hnojením se trávník stává silnějším a odolnějším. 

4 produkty ve stejné kategorii
4 311 Kč s DPH

Majestic classic je travním osivem vysoce nenáročným na údržbu. Vyznačuje se vysokou zátěžovou odolností a rychlým klíčením. Hlavně díky tomu je už po léta vyhledávaným reprezentačním trávníkem. 

Osivo je vhodné pro zatravňování sportovních areálů a hřišť, ale hodí se také do každé zahrady. Trávníku se daří na všech stanovištích. 

Vyznačuje se rychlým a spolehlivým klíčením. Využít ho můžete i k obnově trávníku.

Vyžaduje pouze mírnou údržbu.

10 kg osiva vystačí až na 500 m2 plochy.

4 048 Kč s DPH

Majestic Aktiv je kvalitním travním osivem značky Kiepenkerl Profi Line, vytvářejícím ve velmi krátkém časovém intervalu hustý a vysoce odolný trávník. Vytvořte si u Vás doma opravdový trávníkový ráj!

Osivo je díky své schopnosti rychlé regenerace a klíčivosti vhodné pro zatravňování sportovních a hracích hřišť. Travní osivo Majestic Aktiv je vhodné pro použití na všech typech stanovišť.

Tato travní směs je vhodná hlavně na plochy, které jsou neustále využívány, nejen k odpočinku, ale i ke sportovní aktivitě. Pokud máte děti, určitě tuto směs oceníte. 

Balení vystačí k zatravnění plochy až 500 metrů čtverečních. 

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se