×
PPL Parcelshop

Kategorie

Zdravý česnek PLUS - Máčení sadby - AgroBio - 10 g + 50 ml

×

Zdravý česnek PLUS je souprava dvou přípravků - Sulka Extra a Clonoplus. Souprava je určená ke dvěma způsobům hnojení, prvním způsobem je máčení a druhým poprach stroužků česneku.

Souprava je schopná rozkládat patogenní houby

Clonoplus je pomocný rostlinný přípravek ve formě smáčitelného prášku bělavé barvy. Je určen k aplikaci do půdy. Zvyšuje počet vzešlých rostlin, rychlost růstu a odolnost vůči stresu rostlin

Sulka Extra je kapalné půdní speciální hnojivo. Jejímž hlavním úkolem je dodání živin rostlinám a omezit výskyt živočišných škůdců.

Číst víceShow less
234 Kč (s DPH)
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000624
Přidat k oblíbeným
Popis

Návod na použití:

Sulka Extra  tímto produktem probíhá hnojení před výsadbou, doporučuje se alespoň 14 dní. Hnojí se máčením na 6–12 hodin a nechává se zaschnout. 

Clonoplus – česnek je možné tímto přípravkem ošetřit hned 3x. První způsob je ještě před výsadbou, kdy si rozmícháme 10 g přípravku ve 200 ml vody, vlijeme na 1 kg stroužků, pořádně promícháme a necháme do druhého dne oschnout. Druhým způsobem je ošetření zálivkou těsně po vzejití, kdy smícháme 2–4 g s 10 l vody a aplikujeme na povrch záhonu. Posledním využitím je na jaře po rozmrznutí půdy, kdy smícháme 2–4 g s 10 l vody a aplikujeme zálivkou. 

Souprava je na 1 kg sadby česneku. 

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000624

Parametry

Přípravek proti
Houbové choroby
Typ hnojiva
Pevné
Tekuté
Výrobce
AgroBio
Nejčastější dotazy
Mohlo by se také hodit
4 produkty ve stejné kategorii
Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se